درباره ما

شركت و مهندسي طرح هاي صنعتي آذرخش( تیپک) با هدف فعاليت ثمر بخش در پروژه هاي نفت، گاز ، پتروشيمي ، نيروگاهي و صنايع و با بهره گيري از متخصصين مجرب در سال 1383تاسيس شده است .اين شركت از بدو تاسيس با استفاده از سيستمهاي مناسب و نوين مديريت ، مهندسي، تداركات و نگهداري توانسته است در بازار پر رقابت امروز، جايگاه مناسبي براي خود در صنعت كشور فراهم آورد.مديريت پروژه، مهندسي فرآيند، تداركات كالا و ساخت از ابتداي مطالعات اوليه تا طراحي هاي جامع، تامين تجهيزات مكانيك ، برق و ابزاردقيق و نصب و اجرا با بهره گيري از متخصصين مجرب داخلي و خارجي و همچنين نظارت بر ساخت تجهيزات و اجراي پروژه ها در حوزه فعاليت اين شزکت می باشد. 

برخی از خدمات تیپک عبارتند از: 

۱- تامین کالا در حوزه های برق ، مکانیک و ابزار دقیق 

۲- انجام مطالعات امکان‌سنجی 

۳- آماده سازی برآورد و طرح اولیه پروژه‌ها 

۴- طراحی اولیه و تفصیلی 

۵- خدمات مهندسی تامین کالا و تجهیزات 

۶- آموزش بهره‌برداری 

۷- پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی

 

 

مسئولیت ها 

در دنیای امروز رعایت اصول ایمنی و بهداشت (HSE) ، تضمین کیفیت و توجه به محیط زیست لازمه هر گونه کار و پیشرفتی است. تیپک نیز به نوبه خود با درک صحیح از این مسائل، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا برای رشدی پایدار و حضور در عرصه های مختلف داخلی و خارجی، از هیچ گونه اقدام لازم کوتاهی نورزد. 

 

 

اطمینان از کیفیت 

از آنجا که بسیاری از تجهیزات نصب و ارائه شده توسط تیپک در محیط های خاص و با شرایط کاری ویژه مورد استفاده قرار می گیرند، اقدامات پیشگیرانه دقیقی توسط متخصصان ما صورت می پذیرد تا همواره از کیفیت کار تجهیزات اطمینان حاصل شود. انجام تستهای دوره ای و آزمایشات خاص، تامین تجهیزات از تولیدکنندگان معتبر دنیا، نظرسنجی های مداوم از بهره برداران و پایش مداوم اصول مدیریت کیفیت بر پایه استاندارد ایزو از جمله اقدامات معمول در تیپک هستند. تیپک فعالیت های کیفی خود را بر پایه استاندارد BS EN ISO 9001:2008 پایه گذاری نموده و بر پایش مداوم شرایط این استاندارد اهتمام می ورزد.